Menu

Skleník Primus D 6

  • Kód produktu: 852111147
  • Šířka: 2.12 m
  • Délka: 6.01 m
  • Výška: 2.22 m
  • Výrobce: LIMES
Na objednávku, dodání v prvním čtvrtletí 2022
Skleník - přístavba k domu s lakovanou žárově zinkovanou konstrukcí, (š/d/v) 2,1 x 6 x 2,2 m, dvouřídlé dveře 170 x 105 cm, 4 okna, konstrukce polic, nerezový spojovací materiál, gumová lemovka na celý skleník
73 098 Kč

Informace o skladové dostupnosti

Vážení zákazníci,  těší nás, že jste si pro výběr svého vysněného skleníku vybrali naši společnost. Bohužel, současná situace okolo Covid 19 ovlivnila v plné síle dostupnost stěžejních výrobních surovin a celoplošně tak pozastavila dodání vstupních materiálů, které jsou potřebné pro výrobu skleníků. Díky tomu jsme nuceni upravit standardní výrobní procesy a dodání skleníku k zákazníkovi.

Přečtěte si více informací o současné situaci, která se týká dodání skleníků >>

Rozměr (š/d/v): 212 x 601 x 222 cm

Popis: Konstrukce skleníku z pozinkovaných profilů o síle 1 a 1,5 mm (jeklové výztuhy o síle 3 mm). konstrukce je v základním provedení opatřena barvou dle Vašeho výběru včetně veškerého příslušenství. V základním provedení je jako výplň použito rozptylové sklo o síle  4 mm,   dále je v základní ceně nerezový spojovací materiál, gumová lemovka, horizontálně dělené dveře, konstrukce polic, háčky pro vyvazování rostlin a zámek pro uzamčení dveří. Výplň polic je možné zajistit si samostatně, nebo zakoupit u nás viz níže. Skleník je připraven na instalaci pěstebních stolů o šíři 60 cm a délce 1,5 m, v konfigurátoru je třeba upřesnit pouze zvolenou výplň a počet stolů. Jako výplň těchto stolů a polic se používá buď dřevěný rošt, nebo kalené sklo. Výběr možných dopňků je možné provést v konfigurátoru.

NOVINKA! Zadní čelo skleníku je vybaveno lamelovými okny s automatickými otevírači, a to již v základním provedení. Pokud si skleník objednáte s dveřmi v obou čelech (pozice 2 nebo 5 v konfigurátoru), tato okna strácejí význam a nejsou součástí dodávky.

Skleník je připraven k použití již v základním provedení,  v konfigurátoru si lze skleník upravit dle vašich požadavků. V konfigurátoru upřesněte vámi zvolenou barvu konstrukce. Dále zde naleznete upravu dveří, okapy, výplně polic, pěstební stoly, okna navíc, boční okna a další příslušenství.

Barva: Nabízíme Vám šest základních barev ze vzorníku RAL. Tyto odstíny jsou součástí ceny skleníku. Pokud požadujete jakýkoli jiný odstín dle RAL vzorníku, bude cena navýšena viz konfigurátor.

Výplň: V základním provedení je použito rozptylové sklo o síle 4 mm. Za příplatek lze použít čiré sklo. Skla je možné objednat i v kalené verzi (sklo je 5x pevnější a v případě rozbití se dělí na malé kousky). Další možností je značkový čtyřstěnný polykarbonát o síle 8 mm se zatavenými komůrkami. Výplň můžete specifikovat v konfigurátoru.

Gumová lemovka: Je součástí základního provedení, v balení na celý skleník v ceně.

Dveře: Dvoukřídlové pantové dveře o šíři 105 cm a výšce 170 cm; pravé křídlo s klikou je výškově dělené, což lze s výhodou použít pro zefektivnění větrání. Díky širokým dveřím pohodlně projdete do skleníku i s rozměnými předměty. Jistě to uvítáte nejen při vyvážení hlíny, ale i zjara, když budete chtít do skleníku zanést truhlíky s pelargoniemi nebo velké lísky se sadbou. Dveře lze objednat i do zadního čela skleníku. Velký přínos pro zvýšení komfortu ve skleníku přinášejí prodloužené dveře. Díky nim získá Váš nový skleník zcela jiné rozměry. Tyto dveře vyžadují specifickou úpravu základu viz záložka dokumenty. Výše popsané lze objednat v konfigurátoru.

U přístaveb rozlišujeme pravé a levé dveře a to i u prodloužených. Pokud se postavíme zády ke zdi, levá a pravá ruka nám určí levé a pravé dveře. Druh dveří uveďte v konfigurátoru v příslušné kolonce. 

Okna:  Střešní okna jsou v základní ceně na ruční otvírání, v konfigurátoru je lze dovybavit automatickými otvírači. V konfigurátoru je možné objednat více oken a boční žaluziové okno.

Police a pěstební stoly: V základní ceně tohoto skleníku je konstrukce polic po celé délce skleníku. Konstrukce polic je umístěna ve výšce cca 110 cm, délka jednoho dílu konstrukce je cca 150 cm a hloubka 30 cm. V konfigurátoru tak objednáváte pouze výplň. Na výběr je kalené sklo nebo dřevěný rošt. Dřevěný rošt je pevnější, více ale stíní. Police lze snadno demontovat v případě, že je v pozdější době nevyužijete. Pěstební stoly lze objednat v modulech o délce cca 150 cm a hloubce cca 60 cm, a pouze jako komplet včetně výplně. Na výběr je opět sklo, nebo dřevěný rošt. Pěsterní stoly slouží pro rozpěstování sadby a k usnadnění práce se sadbou. Protože jsou stoly umístěny ve výšce cca 70 cm, a mohly by v pozdějším období stínit rostlinám, lze stoly opět demontovat v případě jejich nevyužití v pozdější době.

Okapy: Okapy mají na svém konci cca 15 cm přesah s hrdlem o průměru 40 mm. U přístaveb rozlišujeme pravý a levý okap podle toho kam chceme umístit nádobu na vodu. Pokud se postavíme zády ke zdi, levá a pravá ruka nám určí levý a pravý okap. V konfigurátoru zaškrtněte požadovanou verzi.