Menu

Prodlužovací modul Primus D - W o 1,5 m

  • Kód produktu: 852111149
  • Šířka: 2.12 m
  • Délka: 1.49 m
  • Výška: 2.22 m
  • Výrobce: LIMES
Na objednávku, dodání v prvním čtvrtletí 2022
Prodloužení uvedeného typu skleníku o 1491 mm, 1 okno
13 832 Kč

Informace o skladové dostupnosti

Vážení zákazníci,  těší nás, že jste si pro výběr svého vysněného skleníku vybrali naši společnost. Bohužel, současná situace okolo Covid 19 ovlivnila v plné síle dostupnost stěžejních výrobních surovin a celoplošně tak pozastavila dodání vstupních materiálů, které jsou potřebné pro výrobu skleníků. Díky tomu jsme nuceni upravit standardní výrobní procesy a dodání skleníku k zákazníkovi.

Přečtěte si více informací o současné situaci, která se týká dodání skleníků >>

POZOR! V případě objednání montáže skleníku, bude montáž provedena na jaře 2021. Děkujeme  za pochopení.

Rozměr (š/d/v): prodloužení skleníku Primus D o 1,49 m.

Popis: Konstrukce skleníku z pozinkovaných profilů o síle 1 a 1,5 mm (jeklové výztuhy o síle 3 mm). konstrukce je v základním provedení opatřena barvou dle Vašeho výběru včetně veškerého příslušenství. V základním provedení je jako výplň použito rozptylové sklo o síle  4 mm,   dále je v základní ceně konstrukce polic, nerezový spojovací materiál, gumová lemovka,   háčky pro vyvazování rostlin. Výplň polic je možné zajistit si samostatně, nebo zakoupit u nás viz níže. Modul je připraven na instalaci pěstebních stolů o šíři 60 cm a délce 1,5 m, v konfigurátoru je třeba upřesnit pouze zvolenou výplň a počet stolů. Jako výplň těchto stolů a polic se používá buď dřevěný rošt, nebo kalené sklo. Výběr možných dopňků je možné provést v konfigurátoru.

Skleník je připraven k použití již v základním provedení,  v konfigurátoru si lze skleník upravit dle vašich požadavků. V konfigurátoru upřesněte vámi zvolenou barvu konstrukce. Dále zde naleznete automatické otevírače, okap, výplně polic, pěstební stoly, okna navíc, boční okna a další příslušenství.

Barva: Nabízíme Vám šest základních barev ze vzorníku RAL. Tyto odstíny jsou součástí ceny skleníku. Pokud požadujete jakýkoli jiný odstín dle RAL vzorníku je cena viz konfigurátor.

Výplň: V základním provedení je použito rozptylové sklo o síle 4 mm. Za příplatek lze použít čiré sklo. Skla je možné objednat i v kalené verzi (sklo je 5x pevnější a v případě rozbití se dělí na malé kousky). Další možností je značkový čtyřstěnný polykarbonát o síle 8 mm se zatavenými komůrkami. Výplň můžete specifikovat v konfigurátoru.

Dveře: Prodlužovací modul nemá dveře ani konstrukce čel.

Okna:  Střešní okna  jsou v základní ceně na ruční otvírání, v konfigurátoru je lze dovybavit automatickými otvírači. V konfigurátoru je možné objednat více oken a boční žaluziové okno.

Gumová lemovka: Je součástí základního provedení, v balení na celý modul v ceně.

Police a pěstební stoly: V základní ceně tohoto skleníku je konstrukce polic po obou stranách. Konstrukce polic je umístěna ve výšce cca 110 cm, délka konstrukce je cca 150 cm a hloubka 30 cm. V konfigurátoru tak objednáváte pouze výplň. Na výběr je kalené sklo, nebo dřevěný rošt. Dřevěný rošt je pevnější, více ale stíní. Police lze snadno demontovat v případě, že je v pozdější době nevyužijete. Pěstební stoly lze objednat v modulech o délce cca 150 cm a hloubce cca 60 cm, a pouze jako komplet včetně výplně. Na výběr je opět sklo, nebo dřevěný rošt. Pěsterní stoly slouží pro rozpěstování sadby a k usnadnění práce se sadbou. Protože jsou stoly umístěny ve výšce cca 70 cm, a mohli by v pozdějším období stínit rostlinám lze stoly opět demontovat v případě jejich nevyužití v pozdější době.