Menu

Akce měsíce

Stolní záhony SOZA a pěstební stůl s 10% slevou

Při objednání stolního záhonu SOZA a pěstebního stolu PSW  dostanete slevu 10%. Oba stoly jsou praktickými pomocníky. Stůl PSW Vám poslouží jako pracovní stanice a zároveň místo pro uložení Vašich výpěstků. Stolní záhon SOZA zase vyniká dostatečně hluboko vanou pro pěstovaní bylinek, ale i paprik a keříčkových rajčat. Vlatně se v něm dá vypěstovat téměř cokoliv a to jak v malém SOZA 100, tak velkém SOZA 225.

Akce platí do 30.4. 2021

Vážení zákazníci,

protože si vás jako našich zákazníků vážíme a teší nás Váš zájem o naše skleníky, považujeme za nutné Vás upozornit na fakt, že s přibývajícími objednávkami bohužel musíme prodloužit i avizované termíny dodání skleníků, a to o 4 týdny. Ačkoli se snažíme výrobky expedovat co nejrychleji, a k zpoždění nemusí dojít, přesto považujeme za nutné, Vás na tuto skutečnost upozornit.

Děkujeme za pochopení

Novinky pro rok 2021

Máme pro Vás několik novinek. U všech skleníků HobbyVariant jsou dispozici nové typy okapů. Okapy jsou vybaveny svodem a hadicí. Díky tomu bude možné vodu lépe svést do jedné nádoby. Dále jsme do skleníků Hobby přidali větrací okno do zadního čela, jako je to u skleníků Variant.

Nová výpusť pro skleníky Variant a Hobby

 

Zadní okno Hobby