Menu

Akce měsíce

Sleva na vybrané kompostéry a vodní gril VOGR

V listopadu máte možnost zakoupit kompostéry K11 a K21, včetně prodlužovacích modulů, se slevou 10%. Tyto kompostéry jsou vyrobeny z žárově pozinkovaného plechu a díky jedinečné konstrukci je snadné je smontovat i demontovat. Pokud přemýšlíte o praktickém dárku, tak kompostér potěší každého, kdo se stará o svou zahradu a chce žít v souladu s přírodou. Narozdíl od levných plastových kompostérů jsou naše prakticky nezničitelné a věčné. Pokud by přeci jen dosloužil, jeho recyklace je přirozeně jednoduchá a nezatěžuje životní prostředí tak, jako likvidace plastů.

Zároveň vám nabízíme získat náš originální Vodní gril VOGR. Jeho výhoda spočívá ve vodní lázni, která je umístěna nad ohněm, a do které odkapávají tuky a marinády. Neodkapávají tedy do ohně a nedostávají se zpět na grilovaný pokrm. Pozor! Nejedná se o dušení, teplota nad roštem je minimálně 200°C v závislosti jak hodně oheň roztopíte. Voda v nádobě a její množství zde funguje, jako moderátor teploty grilování. I tento výrobek může být vaší inspirací, jako dárek.

Zároveň zahajujeme výprodej trubkových fóliovníků F3Z. Jejich cena po slevě je 2 990 Kč (dříve 3 490,-).

Akce platí do 30.11.2019

Nová výstavní plocha

Máme pro vás novou výstavní plochu. Nyní máte možnost prohlednou si skleníky Variant L 4,5, Variant M 4,5, Primus J 4,5 a Hobby H 7/3.